Časopis KBM 3/2023
Nové číslo KBM (3/2023)

V aktuálním vydání časopisu Klinická Biochemie a Metabolismus najdeme: Celé číslo a předchozí vydání najdete na casopiskbm.cz.

Zápis z výboru ČSKB 10/2023

zápis ČSKB 10_2023 ze dne 12.9.2023 online

Program highlights sjezd ČSKB 2023 - úterý
Poslední den sjezdu ČSKB: Nezmeškejte inovace v automatizaci a závěrečné kazuistiky!

přicházíme k závěrečnému dni XVI. celostátního sjezdu České společnosti klinické biochemie. Úterý 19. září nabízí řadu zajímavých přednášek a diskusí. Zde je výběr pro vaši inspiraci: Kompletní program sjezdu najdete na https://sjezdcskb2023.cz/program-konference/.

Program highlights sjezd ČSKB 2023 - pondělí
Pondělní objevy v kardiologii a hmotnostní spektrometrii na sjezdu ČSKB!

pondělí 18. září přináší bohatý program plný inovací a objevů v oblasti laboratorní medicíny. Nechte se inspirovat následujícími body programu: Dále bychom vás rádi pozvali na Workshop společnosti Altium, která je ČSKB sponzorem pro EFLM Academy. Workshop je od 15:00 v sále B Kongresového centra ALDIS a bude věnován výhodám suché chemie u pediatrických vzorků. Na programu […]

Program highlights sjezd ČSKB 2023 - neděle
Začněte sjezd ČSKB s inspirativními přednáškami a uvítacím drinkem!

v neděli 17. září se těšíme na zahájení XVI. celostátního sjezdu České společnosti klinické biochemie. Zde je několik lákadel pro tento den: Využijte také příležitosti k setkání a výměně názorů s předními odborníky v oboru při welcome drinku. Pokud ještě nejste na konferenci registrovaní, můžete tak učinit na on-line pomocí registračního formuláře. Kompletní program sjezdu […]

IFCC – Research funding

Nabídka grantu IFCC – financování výzkumu: „studies evaluating the impact of laboratory testing on healthcare outcomes“.

Zápis
Zápis z jednání výboru ČSKB 9_2023

Zápis z jednání výboru ČSKB 9_2023 (27.6.2023)

Aktuální informace o IVD-R

V rámci ČSKB byla založena sekce pro implementaci IVD-R do laboratoří klinické biochemie. Stránku naleznete v základním menu „provoz / IVD-R“.